x

EUROFERTIL’den Tüp Bebek Tedavi Ücretinde Ödeme Kolaylığı!

EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi olarak isteyen her çiftin bebek sahibi olması gerektiğine inanıyoruz. Tüp bebek tedavi ücreti ve ilaç maliyetlerinde yaşanan zorlukları biliyoruz.

Tedavinizi maddi imkanlarınızı zorlamadan gerçekleştirebilmeniz için yaptığımız yoğun görüşmeler neticesinde DenizBank’ın siz hastalarımıza özel uygun ödeme koşulları ile kredi vermesini sağladık.

DenizBank ile yapılan anlaşmaya göre, kredi kullanma koşullarını sağlıyorsanız tüp bebek tedavi ücretiniz için kredi kullanabilir ve düşük faiz oranlarıyla taksitlendirebilirsiniz. Aşağıda sizlerle örnek bir ödeme planı paylaşıyoruz. Ancak unutulmamalıdır ki tüp bebek tedavisi kişiye özel bir tedavidir. Tedavi ücreti kişiye göre farklılık gösterecektir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI
KREDİ RAKAMI VADE AYLIK ÖDEME GERİ ÖDEME

20,000.00 TL

6

3,633.43 TL

21,800.57 TL

20,000.00 TL

9

2,511.51 TL

22,603.55 TL

20,000.00 TL

12

1,952.10 TL

23,425.25 TL

* Çekilen kredi tutarına göre aylık taksit tutarları farklılık gösterecektir. Yukarıdaki tablo örnek bir tablodur.

2022 tüp bebek tedavi ücreti ile ilgili bilgi içermez.

* Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası kişinin yaşına ve kredi vadesine göre ayrıca alınmaktadır.

Merkezimizde muayene olduktan sonra doktorlarımız tarafından kişiye özel tedavi süreciniz belirlenecek, ardından hasta ilişkileri koordinatörlerimiz tarafından tedavi ücretinizle ilgili bilgilendirileceksiniz. Ödeme kolaylığı için sonrasında dilerseniz finans departmanımızla görüşebilir, kredi koşulları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Amacımız, tüm tedaviniz boyunca en iyi olanı sizlere sunmak, size mükemmel bir deneyim yaşatmaktır.

Detaylı bilgi ve randevu için 0541 324 58 85 nolu WhatsApp hattımızdan ya da 0216 47 47 047 nolu telefon numaramızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz veya Web sitemizdeki Randevu Alın ve Soru Sorun formlarından birini doldurarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde bizim sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Maddi kaygılar çocuk sahibi olma hayallerinizi ertelemesin. EUROFERTIL ailesi olarak hep yanınızdayız, memnuniyetiniz bizim en büyük önceliğimiz.

EUROFERTIL Mutluluğun Merkezi

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

X

Hangi Merkezimiz ile İletişime Geçmek İstersiniz?