x

Tüp Bebek Tedavisi ve EUROFERTIL Ailesi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Sosyal Medya Hesaplarımızda…

Değerli Anne-Baba Adayları,

Son 21 yıldır EUROFERTIL kısırlık tanı ve tedavisi alanında liderliğini sürdürmektedir. Merkezimiz en basit test ve tedaviden, en karmaşık yardımla üreme teknolojilerine kadar her seviyede hizmet sunmaktadır. Ekibimiz bugüne kadar 35 binin üzerinde tüp bebek uygulamasını başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

EUROFERTIL Ailesi olarak tüp bebek tedavisi ile ilgili güncel gelişmeleri ve merak edilenleri web sitemizin (www.bebekistiyorum.com) yanı sıra tüm sosyal medya hesaplarımız üzerinden de sizlerle paylaşıyoruz. Merak ettiğiniz her şeyi bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden sorabilirsiniz. EUROFERTIL ailesinin bir parçası olmayı tercih eden değerli hastalarımızın ve çocuklarımızın fotoğraflarını hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Canlı yayınlarımızı kaçırmayın!

İki hafta da bir Salı akşamları saat 21:00’da sizlere anlık cevap verebilmek için canlı yayınlar düzenliyoruz. Canlı yayınlarımız tüm sosyal medya hesaplarımızda eş zamanlı olarak yayınlanıyor. İsterseniz Instagram’dan, isterseniz de YouTube, Facebook veya Twitter’dan bizleri takip edip sorularınızı iletebilirsiniz. Canlı yayında sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Google işletme hesabımız

Google My Business hesabımız üzerinden de EUROFERTIL hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz zaman bize sorularınızı iletebilirsiniz. Birkaç dakikanızı ayırarak Google’da bize puan verip yorum yapmanız EUROFERTIL Ailesi olarak bizleri çok mutlu eder.

 

Bizi takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarımız:

Instagram:

bebekistiyorum

hakan_ozornek

 

Instagram Arapça:

eurofertilarabia

 

Instagram İngilizce/Rusça:

eurofertil_international

 

YouTube:

bebekistiyorum

 

Facebook:

eurofertiltupbebek

 

Twitter:

bebekistiyorum

 

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip Google’da bize yorum yapmayı unutmayın!

EUROFERTIL Mutluluğun Merkezi

X

Hangi Merkezimiz ile İletişime Geçmek İstersiniz?