x

EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi

Sadece kısırlık tanı ve tedavisi alanında hizmet verecek bir tüp bebek merkezi düşüncesi bile yokken EUROFERTIL 1999 yılında Dr. Hakan Özörnek’in medikal direktörlüğünde İstanbul Altunizade'de hayata geçmiştir. Sadece üreme sağlığı ve tüp bebek alanında hizmet verme özelliği taşıyan ilk merkez olan EUROFERTIL dünya standartlarının üzerindeki gebelik oranları ve hizmet kalitesini koruyarak pek çok ilde yeni merkezler açmış ve on binlerce insanın hayatına dokunarak ailelerini tamamlamıştır.

 

Bugün her 8 saatte bir EUROFERTIL bebeği dünyaya gelmekte, kısırlık tedavisi gören bir aile daha EUROFERTIL Ailesine katılarak bebek sevinci yaşamaktadır. İstanbul ve Bursa'da yer alan merkezlerimiz ile ülkemizde bebek hasreti çeken bir çok aile hayallerine kavuşmak için kısırlık tedavisine başlamaktadır.

 

Gebelikte dünyanın en iyi oranlarına sahip Amerika Birleşik Devletleri ortalamalarının bile üzerinde gebelik oranlarına sahip olan EUROFERTIL, kurulduğu günden bu yana başarısını İcra Kurulu Başkanı Dr. Hakan Özörnek’in liderliğinde oluşturulmuş ekip anlayışına borçludur. Kişiye özel tüp bebek tedavisi anlayışını geliştiren ve bugün hala anne-baba adaylarına onlara en uygun tedavi seçeneklerini sunan, öncü ve taklit edilen bir kuruluş olma özelliğini sürdürmektedir.

 

EUROFERTIL insan kaynakları, tesadüfi elde edilmemiş bir başarıyı korumak ve kendini aşmak için yüksek performansı uzun süreli uygulayabilen, alanında yetkin, uygulamada uzman, yeniliklere, değişime açık, üreme sağlığı / kısırlık (infertilite) tanı ve tedavilerinde tüm gelişmeleri takip eden, faydası bilimsel olarak kanıtlanmamış hiçbir tedavi yöntemi ya da uygulamayı hastaya önermeyen, dünyada sadece birkaç tüp bebek merkezinin uygulayabildiği tanı testlerini Türkiye’de tek uygulayabilen, son teknolojiyi 20 yıla yakın bir deneyimle kullanabilen, kurumsal misyonu içselleştirmiş kişilerden oluşmaktadır.

 

EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi ekibinin her üyesi benzer hizmetleri veren diğer kuruluşlar ile değil daha iyi hizmet sunmak için kendi ile rekabet içindedir. Bu nedenle merkezlerimizin kadın doğum uzmanları, embriyologları, ürologları, psikologları, hemşireleri, çağrı merkezi, danışma ve temizlik görevlileri, hasta ilişkileri, ivf koçları, finans direktörleri, klinik koordinatörleri ile diğer kurum ve kuruluşlarından ekip ruhu ile ayrılır.

 

Ekibimizin amacı, anne baba adaylarına tüm tedavileri boyunca sadece en iyi olan hizmeti sunarak mükemmel bir deneyim yaşatmaktır. Anne baba adaylarının bebek hayallerini gerçekleştirip ailelerini tamamlarken giderek büyüyen bir ailenin parçası olmaktır.

 

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

X

Hangi Merkezimiz ile İletişime Geçmek İstersiniz?