x

EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi

“HAYATINIZA DOKUNUYORUZ…”

Sadece infertilite/ kısırlık tanı ve tedavisi alanında hizmet verecek bir merkezin düşüncesi bile yokken EUROFERTIL 1999 yılında Dr. Hakan Özörnek’in medikal direktörlüğünde İstanbul’da tüp bebek merkezi hayata geçmiştir. Sadece üreme sağlığı ve tüp bebek alanında hizmet verme özelliği taşıyan ilk ve tek merkez olan EUROFERTIL dünya standartlarının üzerindeki gebelik oranları ve hizmet kalitesini koruyarak pek çok ilde yeni merkezler açmış ve on binlerce insanın hayatına dokunarak ailelerini tamamlamıştır.

Bugün her 8 saatte bir EUROFERTIL bebeği dünyaya gelmekte, kısırlık tedavisi gören bir aile daha EUROFERTIL Ailesine katılarak bebek sevinci yaşamaktadır.

Gebelikte dünyanın en iyi oranlarına sahip ABD ortalamalarının bile üzerinde gebelik oranlarına sahip olan EUROFERTIL Tüp Bebek Grubu, kurulduğu günden bu yana başarısını İcra Kurulu Başkanı Dr. Hakan Özörnek’in liderliğinde oluşturulmuş ekip anlayışına borçludur. Kişiye özel tüp bebek tedavisi anlayışını geliştiren ve bugün hala anne-baba adaylarına onlara en uygun tedavi seçeneklerini sunan, öncü ve taklit edilen bir kuruluş olma özelliğini sürdürmektedir.

EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezleri insan kaynakları, tesadüfi elde edilmemiş bir başarıyı korumak ve kendini aşmak için yüksek performansı uzun süreli uygulayabilen, alanında yetkin, uygulamada uzman, yeniliklere, değişime açık, üreme sağlığı / kısırlık (infertilite) tanı ve tedavilerinde tüm gelişmeleri takip eden, faydası bilimsel olarak kanıtlanmamış hiçbir tedavi yöntemi ya da uygulamayı hastaya önermeyen, dünyada sadece birkaç tüp bebek merkezinin uygulayabildiği tanı testlerini Türkiye’de tek uygulayabilen, son teknolojiyi 20 yıla yakın bir deneyimle kullanabilen, kurumsal misyonu içselleştirmiş kişilerden oluşmaktadır.

EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi ekibinin her üyesi benzer hizmetleri veren diğer kuruluşlar ile değil daha iyi hizmet sunmak için kendi ile rekabet içindedir. Bu nedenle EUROFERTIL kadın doğum uzmanları, embriyologları, ürologları, psikologları, hemşireleri, çağrı merkezi, danışma ve temizlik görevlileri, hasta ilişkileri, ivf koçları, finans direktörleri, klinik koordinatörleri ile diğer kurum ve kuruluşlarından ekip ruhu ile ayrılır.

EUROFERTIL ekibinin amacı, anne baba adaylarına tüm tedavi boyunca sadece en iyi olan hizmeti sunarak mükemmel bir deneyim yaşatmaktır. Anne baba adaylarının bebek hayallerini gerçekleştirip ailelerini tamamlarken giderek büyüyen bir ailenin parçası olmaktır.

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

Instagram

#bebekistiyorum

X