x

Neden Eurofertil?

EUROFERTIL'i tercih ederek Avrupa’nın en önemli tüp bebek ve kısırlık tedavi merkezlerinden birini seçmiş oluyorsunuz.

Dünyanın en büyük 3. Sağlık sorunu olan Kısırlık ile mücadele eden binlerce hastanın hayatlarına dokunmuş, bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını sağlamış bu alanda uzman Eurofertil Ailesi, doktorlar, embriyologlar, ürologlar, hemşireler, psikolog ve hasta ilişkilerinden oluşan, ortak bilgi ve tecrübesini sizin tedavinize adayacak farklı bir ekiptir.

Tüp Bebek Tedavi alanında Dr. Hakan Özörnek önderliğinde pek çok ilke öncülük etmiş bu ekip dünya ile aynı anda en son bilgi ve teknolojiyi kullanırken sizlere sadece faydası kanıtlanmış tedavi yöntemlerini sunma ve bunları en yetkin şekilde uygulama prensibi ile hareket etmektedir. 

Anne Baba olmak isteyen her hastamız bizim için çok değerli ve özeldir. Kişiye özel tedavi uygulama prensibine sahip öncü kuruluş olarak Eurofertil her çocuğun kendi doğasına sahip olması gibi size özel olan en uygun olan tedavi yöntemini sizin için belirleyecek ve tedavi süreciniz boyunca her an başvurabileceğiniz destek noktanız olarak yanınızda yer alacaktır.
Kısırlık tanı ve tedavisinde başarısı kanıtlanmış tüm hizmetler dünya ile aynı anda en doğru şekilde sizlere sunulmaktadır.

  • randevu alın
  • soru sorun

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

Instagram

#bebekistiyorum

X