x

Hastalarımız Anlatıyor

MEYDAN AİLESİ OLARAK EUROFERTİL AİLESİ’NE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. İKİ TÜP BEBEK DENEMEMİZDE BAŞARILI OLDUĞU İÇİN ÇOK MUTLUYUZ. 18 YIL SONRA BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALDIK. BU MUTLULUĞU TATMAMIZA VESİLE OLDUKLARI İÇİN EUROFERTİL AİLESİ’NE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.. ZEYNEP ASYA- TUANA MEYDAN

SEVGİLİ EUROFERTİL EKİBİ, 10 YILI AŞKIN BEBEK HEVESİMİZİ YOĞUN İLGİ, ÇABA VE UMUTLA BİZE YAŞATAN SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR. BAŞTA DR. ALEV HANIM OLMAK ÜZERE TÜM EKİBE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUZ. SİZLERİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ VE HER ZAMAN MİNNETLE HATIRLAYACAĞIZ.
ZERRİN-TAMER

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ, BU HASTAHANEYE GELMEME ANNEM VESİLE OLDU. BİR TELEVİZYON KANALINDA HAKAN BEY’İ GÖRMÜŞ VE GİDİP BİR ŞANSIMI DENEMEMİ İSTEDİ. BU VESİLE İLE GELDİK VE 7 SENE UĞRAŞ SONRASINDA BURANIN İMKANLARI İLE KIZIMIZ ASYA’YI 25.06.2013 TARİHİNDE KUCAĞIMIZA ALDIK. ASYA ŞU AN 2,5 YALINDA ALLAH İZİN VERİRSE BİRKAÇ SENE İÇİNDE ONA BİR KARDEŞ DAHA DÜŞÜNÜYORUZ. KENDİ İMKANLARIMIZ İLE OLMAZSA YİNE BURANIN VE ALEV HANIM’IN KAPISINI ÇALACAĞIZ. DOKTORUMDAN VE HASTAHANE PERSONELİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. ALLAH İSTEYEN HERKESE BU GÜZEL DUYGUYU TATTIRSIN. ALEV HANIM’A BİZE BU GÜZEL DUYGUYU YAŞATTIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

ZELİHA-İBRAHİM BİLİCİ

SEVGİLİ HURİ HANIM, TÜM İLGİ VE DESTEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.  İKİZLERİN ANNE VE BABASI ZELİHA-AHMET ÖKSÜZ

BURAYA OĞLUMUZ ALİ’YE KARDEŞ OLMASI İÇİN GELDİK. İNŞALLAH KENDİMİZE EVLAT, OĞLUMUZA KARDEŞ GELİR. EUROFERTİL ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. YEŞİM-AKIN ALİ KÖKTÜRK NOT: OĞLUMUZ ALİ’DE EUROFERTİL KLİNİĞİNİN OLUMLU ÇALIŞMALARI SONUCU DÜNYAYA GELMİŞTİR.

SAYGILARIMI SUNUYORUM..
YEŞİM AKIN ALİ KÖKTÜRK

ÖNCELİKLE HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDEREK BAŞLAMAK İSTİYORUM. EVLENELİ 3 YIL OLMUŞTU VE ARTIK BİR BEBEK İSTİYORDUK. BEBEĞİMİZİN OLMASI İÇİN HASTAHANE KAPILARINI AŞINDIRMAMIZ GEREKTİĞİNİ ÖĞRENİNCE SİZİNLE TANIŞTIK. İLK GÖRÜŞMEYE GELDİĞİMİZDE MİEN HANIM’IN SICAK SEVECEN HALİ BİZİ ÇOK ETKİLEDİ VE HEMEN KARARIMIZI VERDİK. BİZ BURADAN BİR BEBEK İLE AYRILACAKTIK. BUNA İLK GÜNDEN BERİ İNANDIK. VE SONUCUNU ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE ALDIK. ŞİMDİ MİNİK KIZIMIZLA SİZİ GÖRMEYE GELDİK. ÖNCELİKLE MİNE HANIM’A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

YAZICI AİLESİ

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ’NE VE HAKAN BEY’E, BAŞTA MİNE HANIM OLMAK ÜZERE TÜM DOKTORLARA ALPER BEY’E, HURİ HANIM’A, ALEV HANIM’A, HEMŞİREMİZ NALAN HANIM’A VE TÜM GÜLERYÜZLÜ POZİTİF EKİBİNİZE BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ. BUGÜN KIZIMIZ İKLİM ADA’YI ZİYARETİNİZE GETİRDİK. İKLİM ADA 5. AYINI DOLDURDU. UZUN BEKLEYİŞİMİZ OLMADI ÇOK ŞÜKÜR VE 2. TÜP BEBEK DENEMEMİZDE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜREN ALLAH’IMIZA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN. BURASI BİZE POZİTİF BİR ENERJİ VERDİ. HER GELİŞİMİZDE YILMADIK VE GÜÇLENDİK. OPERASYONA HAZIRLANDIĞIMIZ, GİYİNDİĞİMİZ ODADA BUGÜN KIZIMIZA MAMA YEDİRDİK. ŞU AN FARKLI DUYGULAR İÇİNDEYİZ. HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. TEKRAR GÖRÜŞECEĞİZ VE İNŞALLAH TEKRAR GÜZEL ŞEYLER YAŞAYACAĞIZ.

SEVGİLER YASEMİN-TALHA SOY

SEVGİLİ EUROFERTİL VE KIYMETLİ DOKTORUMUZ ALEV HANIM VE TABİ Kİ GÜLERYÜZLÜ HEMŞİREMİZ OLGA HANIM, EUROFERTİL’İN TÜM ÇALIŞANLARI, 2014 YILININ NİSAN AYINDA BAŞLAYAN MACERAMIZDA GÜLERYÜZÜNÜZLE KAYGILARIMIZI GİDERDİNİZ, YANIMIZDA OLUP BİZE UMUT VERDİNİZ. SORU İŞARETLERİMİZİ GİDEREREK KAYGILARIMIZI GİDERDİNİZ. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. TÜM GELENLERE DE BİZİM MUTLULUĞUMUZU YAŞAMALARINI BURADAN BEBEKLERİYLE AYRILMALARINI DİLİYORUZ.

YAĞMUR-FATIMA

TEŞEKKÜR EDEREK BAŞLIYORUM.. BURAYA İLK GELDİĞİMDE KARAMSARDIM. AMA İÇERİ İLK GİRDİĞİMİZDE PERSONELLERİNİZİN SAMİMİYETİ, GÜLERYÜZLÜLÜĞÜ İÇİMİ ISITTI. ÖZELLİKLE MİNE HANIM’IN.. BEN KENDİMİ ÖNCE ALLAH’A SONRA SİZE EMANET ETTİM. HEP BİRLİKTE BİR SIKINTIDAN ÇIKTIK. KORKUM, PANİĞİM, KARAMSARLIĞIM SİLİNDİ ADETA.. VE TEDAVİ SÜRESİ BİTTİ İLK DENEME NEGATİF OLSA DA İKİNCİSİNDE ARTIK BENDE ANNE OLDUM. RABBİM O GÜZEL DUYGUYU BANA DA TATTRDI. AİŞE HÜMA ADINDA GÜZEL BİR KIZIMIZ VAR. ÖNCE ALLHAH’A ŞÜKÜRLER OLSUN SİZE DE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARAK SİZDEN ÇOK MEMNUN KKKALDIK. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

ÜMRAN UYSAL

İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
TÜLİN SAPAN

EUROFERTİL HASTAHANESİNE YAPTIKLARI ÇABA VE DAVRANIŞLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER, TÜM ÇALIŞANLARINA BAŞARILAR DİLERİM. TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL BİR HASTAHANE.

TUNCAY KIZILKAYA

EUROFERTİL TÜP BEBEK MERKEZİ’NİN VAZGEÇİLMEZ DOKTORU DR. ÖZGE KARAOSMANOĞLU’NA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. EUROFERTİL’E DEVAM ETME SEBEBİMİZDİR. KURUM İÇİN BİR KAZANÇTIR.

SAYGILARIMLA TUĞBA KURNAZ

2008 TEMMUZ AYINDA TEDAVİ GÖREN ÇİFT OLARAK SİZE KIZLARIMIZI TANITMAK İSTEDİK. ESMA İLE EDA 12 MART 2009 TARİHİNDE DÜNYAYA SAĞLIKLI GELDİLER. SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ.

ŞÜKRAN-KAĞAN ERDOĞAN

EUROFERTİLE VE SEVGİLİ DOKTORUMUZA HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER…

ŞULE,ORHAN VE YAĞMUR BAYRAKTAR

UZUN BİR SÜRENİN. UZUN BİR BEKLEYİŞİN ARDINDAN EUROFERTİL ÇALIŞANLARI SAYESİNDE SENİ KUCAĞIMIZA ALDIK. BURAYA İLK GELDİĞİMİZDE HEM ÇOK HEYECANLIYDIK HEM DE BÜYÜK BİR KORKU İÇİNDEYDİK. YA OLMAZSA.. ÖNCELİKLE ALPER BEY’İN HABERİ BİZİ ÇOK MUTLU ETMİŞTİ. AMA ARDINDAN YAPILAN TÜP BEBEK DENEMELERİMİZİN OLUMSUZ SONUÇLANMASI UMUTLARIMIZI YOK ETMEYE BAŞLAMIŞTI. ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ 3. DENEMEMİZ BAŞARILI OLDU VE DÜNYA TATLISI KIZIMIZ, YANİ SENİ KUCAĞMIZA ALDIK. ALPER BEY’E VE ALEV HANIM’A AYRICA TÜM ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ. İKİNCİ BEBEĞİMİZ İÇİN TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE..

ECE BENAY’IN ANNESİ ŞULE TEKERCİ

X

Hangi Merkezimiz ile İletişime Geçmek İstersiniz?