x

Hastalarımız Anlatıyor

BİZ ARKADAŞIMIZIN TAVSİYESİ İLE EUROFERTİL’E GELDİK. ARKADAŞLARIMIZ BURADA TEDAVİ GÖRMÜŞ VE MMENUN KALMIŞTI. BİZ DE GELDİĞİMİZ İLK GÜNDEN BERİ ÇOK SICAKKANLI KARŞILANDIK VE BEĞENEREK TEDAVİYE BAŞLADIK. ÇOK ŞÜKÜR Kİ İLK DENEMEMİZDE HAMİLE KALDIM VE ÇOCUĞUMUZU KUCAĞIMIZA ALDIK. ÇOK SEVİNDİK, ÇOK MUTLU OLDUK. İNŞALLAH HERKES BU DUYGUYU TADAR. BİZ YIL 10 SONRA ÇOCUĞUMUZA KAVUŞTUK. BAŞTA ALEV HANIM VE BÜTÜN EUROFERTİL ÇALIŞANALRINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

İYİ Kİ VARSINIZ..
NİHAL AYDIN

6 SENE BEKLEDİKTEN SONRA TÜP BEBEK TEDAVİSİYLE HAMİLE KALDIM. ŞİMDİ 4 AYLIK BİR BEBEĞİM VAR. ÇOK GÜZEL BİR DUYGU HERKESE NASİP OLMASINI DİLERİM.

NESLİHAN ACAR

EUROFERTİL AİLESİ’NE BİZ 10 YILLIK EVLİYİZ. 10 YILDIR BİRKAÇ KEZ TEDAVİ ÇABASINA GİRİŞTİK AMA HİÇBİRİSİNDEN ETKİLİ SONUÇ ALAMADIK. HER TEDAVİ UMUTLARIMIZI, SEVİNÇLERİMİZİ VE HAYALLERİMİZİ BİRAZ DAHA YIKTI. TAM YETER BİR DAHA DENEME OLMAYACAK DEDİĞİMİZ ANDA EURO FERTİL AİLESİ İLE TANIŞTIK. SEVGİLİ ALEV HANIM SAYESİNDE CANIM OĞLUM BOTAN DÜNYAY GELDİ. YÜZÜMÜZ TEKRAR GÜLDÜ VE BUGÜN OĞLUMUZU AİLEMİZİN DİĞER ÜYELERİ İLE TANIŞTIRMAYA GELDİK. ŞİMDİ ABLALARININ KUCAĞINDA YANAKLARI KIRMIZI KIRMIZI OLMUŞ.

ALLAH’IM OLMAYANLARA DA VERSİN İNŞALLAH. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EUROFERTİL AİLESİ’NE..
NAZİFE-YILMAZ TUNÇ

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ; SİZLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETMEK İSTERİZ. ÇOK DEĞERLİ DOKTORUMUZ ALEV HANIM BİZE BU KONUDA YARDIMLARINI HİÇ ESİRGEMEDEN DÜNYALAR TATLISI KIZIMIZ ECRİNİMİZİN DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇMASINDA ÇOK AMA ÇOK YARDIMCI OLDU VE AYNI ŞEKİLDE EURO FERTİL AİLESİNE DE BU YÜZDEN SİZLERE MİNNETTARIZ. BU DUYGULAR ÇOK GÜZEL DUYGULAR BU ŞEKİLDE FAZLA AÇIKLAYAMAYACAĞIM. HERKESE TEŞEKKÜRLER.

NAZAN-FATİH FIRAT

BURAYA YOLUMUZ İLK KEZ 12 YIL ÖNCE DÜŞMÜŞTÜ. BAŞARISIZ BİR DENEMEDEN SONRA BİRAZ DA SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE UZUN BİR ARA VERDİK. ARTIK YOLUMUZA ÇOCUKSUZ DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNÜRKEN KÜÇÜK KIZ AKRDEŞİMİN BİR ÇOCUĞU DÜNYAYA GELDİ. ASLINDA DAHA ÖNCE PEK ÇOK YEĞENİMİZ DOĞMUŞTU AMA KARDEŞİMİ VE BEBEĞİNİ EVLERİNE GETİRİNCE HASTAHANEDEN; BİR EVİN YUVA OLMASI İÇİN İÇİNDE KAYANAYN BİR TENCERE, CAMLARINDA, ASILI PERDELER, İÇİNDE BİR ÇİFT YANINDA BİR BEŞİK, BİR BEBEK, DAĞILMIŞ OYUNCAKLAR, KAPIDA MİNİCİK AYAKKABILAR OLMASI GEREKTİĞİ DÜŞÜNCESİ BÜTÜN AĞIRLIĞIYLA BEYNİMİ TEKRAR KEMİRMEYE BAŞLADI. SONRA TEKRAR EURO FERTİL.. BU KEZ TEDAVİ 10 SENE ÖNCEKİNE NAZARAN ÇOK DAHA KISA VE KOLAY OLDU. DONDURULMUŞ EMBRİYO İLE YAPILAN 2. TRANSFER SONRASI POZİTİF SONUCU ALDIK. 16 YILLIK EVLİLİK VE 43 YAŞIMA GİRDİKTEN 1 AY SONRA KIZIMIZI KUCAĞIMIZA ALDIK. BUGÜN KIZIM TAM 6 AYLIK VE BEN BAZEN DAHA ÖNCE NE YAPIYORDUK, NASIL VAKİT GEÇİRİYORDUK DİYE DÜŞÜNÜYORUM. RÜYALARIMDA BÜYÜTTÜĞÜM BEBEĞİN ARTIK KOLLARIMDA OLMASININ MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM. BU YOLCULUKTA BİZE YARDIMCI OLAN TÜM EUROFERTİL EKİBİNE BAŞTA ALEV HANIM OLMAK ÜZERE ÇOK TEŞEKKÜRLER.

MİNE CERRAH

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ; BİZİM 8 SENE BOYUNCA TEK HAYALİMİZ OLAN BEBEK ÖZLEMİMİZE SİZİN SAYENİZDE KAVUŞTUK. ÖNCE ALEV HANIM OLMAK ÜZERE TÜM EURO FERTİL AİLESİ’NE TEŞEKKÜR EDERİZ.

MELTEM-ARİF

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ; SAYENİZDE ÇOK KISA ZAMANDA BİR EVLAT SAHİBİ OLDUK. BURAYA GELDİĞİMİZDE PEK UMUT DOLU BAKMIYORDUK AMA EKİBİNİZ VE ALEV ÖZAY SAYESİNDE SİZİN DESTEĞİNİZLE DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGUSUNU TATTIK. RABBİM BİZE BİR ERKEK ÇOCUĞU NASİP ETTİ. RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN. HERŞEY İÇİN SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

MELEK-İBRAHİM SUNBUL

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ; BUGÜN BURAYA KIZIMIZ ALMİLANIN İNŞALLAH DOĞACAK OLAN KARDEŞLERİNİN(EMBRİYOLARIN) DOLDURULMASI E ALMİLA’YI BİZLERE KAZANDIRAN EURO FERTİL AİLESİ’NE TEŞEKKÜRMETMEK İÇİN GELMİŞ OLMAKTAYIZ. BU MUTLULUĞU BİZLERE TATTIRAN EUROFERTİL AİLESİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERLE.. DARISI EVLAT İSTEYEN TÜM AİLELERE.

KIZMAZ AİLESİ

HASTAHANEYE GELDİĞİMİZDE İLK TESTLERİMİZDE UMTUSUZLUĞA KAPILDIK.ANCAK GÜLERYÜZLÜ PERSONELİNİZ, CANA YAKIN DOSTLARINIZ EDA VE MİNE HANIM’IN UNUTULMAZ DESTEKLERİYLE BU OLUMSUZ SÜRECİ ATLATTIK. VE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİK. İKİ KİŞİLİK AİLEMİZE ECE’Yİ DE DAHİL ETMEYE YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN EVLAT SEVGİSİNİ. ÇOK TEŞEKKÜRLER..

KEZBAN UZ

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ; BANA BU DUYGUYU YAŞAMAMI SAĞLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BURAYA İLK GELDİĞİMDE UMTUSUZ VE DE MUTSUZDUM. MİNE HANIM VE HURİ HANIM İLE TANIŞTIKTAN SONRA ÜMİDİM ARTTI VE TEDAVİYE BAŞLADIM. ŞU AN HAYATIMIN EN GÜZEL ANLARINI YAŞIYORUM. BUNUN İÇİN MİNE HANIM, HURİ HANIM VE TÜM EKİBE TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM..

HÜMANUR ÇAM

MEGA MÜKEMMEL İNSANLARIN HEPSİNİ KENDİ BÜNYESİNDE TOPLAYAN EUROFERTİL GRUBU! KIZIMIZ ZÜMRANIN ARAMIZDA OLMASINA VESİLE OLAN GÜZEL İNSANLAR, KIZIMIZIN YÜZÜNE HER BAKIŞIMIZDA SİZİ DE ŞÜKRAN VE MİNNETLE HATIRLAYACAĞIZ. ALLAH GÜLEN YÜZÜNÜZÜ HİÇ SOLDURMASIN. HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ…
HÜLYA-LÜTFİ TOPAR

BURAYI BANA GÖLCÜKTE BİR DOKTOR TAVSİYE ETTİ. İYİ Kİ DE ETMİŞ ŞİMDİ 1 YAŞINDA BİR KIZIM VAR. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH. NASİPSE YİNE DÜŞÜNÜYORUZ. İLGİNİZ VE ALAKANIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

HİLAL-NURİ AŞIK

SEVGİLİ ALEV ÖZAY; İKİZLERİMİZİN DÜNYAYA GELMESİNE VESİLE OLDUĞUNUZ VE BİZE YAŞATTIĞINIZ MUTLULUK İÇİN SİZE VE EKİBİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

HAYRİYE-AYKUT TEZEL

SEVGİLİ EUROFERTİL ÇALIŞANLARI HEPİNİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ. DÜNYANIN EN GÜZEL HEDİYESİNİ VERDİLER BİZE. ÇOK GÜZEL BİR DUYGU NE YAZILIR NE SÖYLENİR BİLMİYORUM. TARİFİ MÜMKÜN OLMAYAN KARŞILIKSIZ TEK SEVGİ. RABBİM HERKESE TATTIRSIN İNŞALLAH. HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
HAVVA GÜNDÜZ

SEVGİLİ ALEV HANIM İYİ Kİ VARSINIZ, İYİ Kİ SİZİ TANIDIK. İLGİNİZ VE ALAKANIZ İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. UMUTLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZ İÇİN ÖNCE ALLAH’A SONRA SİZE VE EKİBİNİZE ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.

SAYGILARIMIZLA
HAVA-BAYRAM BEREKET

  • randevu alın
  • soru sorun

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

X