x

2023 Tüp Bebek Fiyatları

Bursa Eurofertil 2023 Tüp Bebek Fiyatları:

 Tüp bebek tedavisinin fiyatları hastanın durumuna ve merkezlere göre farklılıklar gösterir. Kliniğimizde hastalarımız ücretsiz doktor ön görüşmesi sonrasında klinik koordinatörümüz tarafından ücretler hakkında sözlü ve yazılı olarak detaylı bir şekilde bilgilendirilirler. Hastalarımız doktor tarafından değerlendirildikten sonra her hastaya özel tedavi programı belirlenir, uygulanabilecek ek tedaviler anlatılır. Önerilen ek tedaviler ve ücretleri konusunda da önceden bilgi alan hastalarımız tedavi sürecinde ek bir sürpriz ödeme ile karşılaşmazlar.

Tüp bebek tedavi fiyatları üç bölümden oluşmaktadır;

  1.  Tedaviye başlamadan önce, hastanın tanısının konulabilmesi ve tedavi şeklinin belirlenebilmesi için uygulanması gereken tetkikler bulunmaktadır. Bu tetkikler hastadan hastaya değişiklik gösterebilmektedir. Ücretsiz doktor ön görüşmesi sonrasında, size uygulanması gereken testler ve ücretleri hakkında bilgilendirilirsiniz.
  2. Muayene ve tetkiklerin sonucuna göre tedaviniz belirlenir. Size uygulanabilecek ek tedavilerde anlatılır. Tedavi maliyeti ve ek tedaviler konusunda yazılı ve sözlü olarak detaylı bir şekildi bilgilendirilirsiniz. Böylece tüp bebek maliyetinin ikinci kısmı olan tedavi ücretini önceden bilerek tedaviye başlarsınız.
  3. Ücretlerin üçüncü kısmı, tedavinizde kullanılacak olan hormon ilaçlarıdır. Bu ilaçların miktarı hastanın yaşına, yumurtalık rezervine, daha önce uygulanmış tedavileri varsa onlarda değerlendirilerek belirlenir ve her hastada değişiklik gösterir, hatta aynı hastada farklı denemelerinde dahi kullanılan ilaç miktarı değişiklik gösterebilir. İlaç maliyetini net bir şekilde önceden bilmemizin maalesef imkanı yoktur. İlaç maliyeti yaklaşık olarak size söylenecektir.

Yasalar gereği tüp bebek fiyat bilgilerini web sayfamızda paylaşamıyoruz. Fiyatlarımızı öğrenmek ve doktorumuz ile ücretsiz görüşme sağlamak için sizi arayalım. Bilgi almak veya randevu almak için +90 530 886 52 63 numaralı telefonu arayabilir, not bırakabilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavisinde Kredi Kartına Taksit İmkanı:

Merkezimizde hastalarımıza ödeme kolaylığı sağlamak için organize ettiğimiz kredi kartına taksit imkanından yararlanabilirsiniz. +90 530 886 52 63 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilir veya telefon numaranızı bırakırsanız sizi arayabiliriz.

X

Hangi Merkezimiz ile İletişime Geçmek İstersiniz?