x

Merkezlerimiz

2001 yılında Dr. Hakan Özörnek’in medikal direktörlüğünde kurulan sadece tüp bebek alanında hizmet veren ilk sağlık kuruluşu olarak Eurofertil Tüp Bebek Merkezleri, kişiye özel tedavi anlayışını getiren ve uygulayan öncü kuruluş olma özelliğini de korumaktadır. Eurofertil 2001’de kurulduktan kısa bir süre sonra ekibinin ve çalışma yöntemlerinin benzersizliği sayesinde Dr. Hakan Özörnek’in CEO’luğunda Türkiye’nin En Büyük Bağımsız Tüp Bebek Klinikleri Zinciri olma özelliğini kazanır.

Eurofertil Tüp Bebek Merkezlerinin tüm tıbbi birimleri, embriyoloji, androloji ve kryobiyoloji laboratuvarları güncel bilgiler ışığında en son teknoloji ile donatılmıştır. Ancak Eurofertil’in ayrıcalığı bu teknolojiyi onaylanmış tedavi tekniklerinde en yetkin şekilde kullanacak yegane ekibe sahip olmasındadır.

Kısırlık ve Tüp Bebek alanında ‘Kişiye Özel ve Bütünlüklü Tedavi anlayışı’, hasta benzersizliğini ön plana alarak, üreme sağlığını bozan tüm dinamikler ile aynı anda mücadele edebilmeyi gerektirir. Eurofertil tüp bebek alanı nda dünyanın en yüksek oranlarına sahip ABD’nin ortalamasının bile üzerindeki başarı oranlarını da bebek sahibi olmak isteyen her anne baba adayınıayrı ayrı ele alarak, onlara en uygun tedavi yöntemini belirlemesine borçludur.

Bütün bunlar da tedavi sürecindeki her adımda alanında uzman olan ve fark yaratan bir ekip ile mümkündür. Özellikle Ivf teknolojilerinde sahip olduğunuz teknoloji ve bilgi onu en doğru şekilde kullanacak ekip arkadaşları olmadan başarı getirmez. Eurofertil’in farkı, insanların hayatlarında aldıkları en önemli kararı yani çocuk sahibi olmayı isteğini en kısa en doğru şekilde gerçeğe dönüştürecek, hayatlarınıza dokunacak yegane ekip olma arzusudur.

Eurofertil Ekibinin temel amacı, tüm tedavi boyunca size sadece en iyi hizmeti sunmak, önemli bir süreci mükemmel bir deneyim olarak hatırlamanızı sağlamak ve en büyük hayallerinizi kucakladığınız ana kadar yanınızda olmaktır.

Eurofertil ekibinin her yeni üyesi kurumun misyonuna uygun olarak incelikli bir ön görüşme süresi sonrası seçilir. Eurofertil Tıbbi Personeli kadın doğum ve tüp bebek alanında yurtdışı deneyimli hekim ve biyologlardan oluşmaktadır. Yılların deneyimi, bilgeliği ile gençliğin idealizmi, tutkusu her Eurofertil üyesinde bir aradadır.

  • randevu alın
  • soru sorun

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

X