x

Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

BURSA TÜP BEBEK MERKEZİ’NE HOŞ GELDİNİZ!

Değerli Anne Baba Adayları,

Hayatınızın en önemli kararını alırken BURSA EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

19 yıllık deneyimle EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezleri kısırlık tanı ve tedavisi alanında liderliğini korumuştur. Bursa’nın en eski tüp bebek merkezi ünvanını taşıyan Eurofertil, erkek ve kadın kısırlığının tanı ve tedavisinde uzmanlaşmış, en basit test ve tedaviden, çok karmaşık üreme teknolojilerine kadar her seviyede hizmet sunmaktadır.

Bugüne kadar yaklaşık 28.000 tüp bebek uygulamasını başarı ile gerçekleştiren Eurofertil’in Bursa Merkezi, dünyanın en iyi ortalamasına sahip ABD’nin bile üzerindeki gebelik oranları ile bebeğinizi en kısa sürede kucağınıza almanız için çalışmaktadır. 

Amacımız, sizin için çok önemli ve hassas olan bu yolculukta, tüm tedaviniz boyunca sizin için en iyi olanı sizlere sunmak, Bursa Eurofertil Farkı ile kişiye özel tedavi protokolleri sırasında size mükemmel bir deneyim yaşatmaktır.

Neden  BURSA EUROFERTIL?

Hasta için faydası tıbbi olarak kanıtlanmış tedavi metotları dünya ile aynı anda Bursa Eurofertil’de hizmete sunulmaktadır.

Anne-baba adaylarının bebeklerine en kısa sürede en iyi deneyimle kavuşabilmeleri için “kişiye özel tedavi protokolleri” uygulanmaktadır. Farklı hastalara farklı tüp bebek tedavi seçenekleri ile gerçek anlamda kişiye özel tedavi imkanı sunmaktadır.

Bursa Eurofertil’in teşhis, tedavi ve çalışma protokolleri diğer merkezlerden farklıdır.

Bursa Eurofertil Ekibi, dinamik, konusunda uzman, deneyimli, hasta haklarını ve memnuniyetini gözeten, tüp bebek konusunda öncü bir ekiptir.

Her bütçe için uygun fiyatlandırma ve ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Hastalarımızın psikolojik durumunu bu hassas süreçte en doğru şekilde desteklemek amacıyla merkez ortamı hastane atmosferinden çıkarılmış, ileri teknoloji belli bir estetikle kamufle edilmiştir.

Devlet Tüp Bebek yardımından yararlanacak hastalar için SGK anlaşması vardır.

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

X