x

Dr. Mustafa Yamazhan

Medikal Direktör

1967 yılında Muğla’da doğdu. 1985 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden, 1991 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1996 yılında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ege Doğumevi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık eğitimini tamamladı ve aynı yerde 1996-2016 arasında kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalıştı. 1997-1999 arasında Diyarbakır Asker Hastanesi’nde askerlik hizmetini yaptı. 1999-2011 arasında İzmir’de özel kadın doğum muayenehane hekimliği yaptı. 2007 yılında Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde Tüp Bebek Sertifikasyon programını aldı ve 2013’te güncellemesini yaptı.

Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek başta olmak üzere Endoskopik Cerrahi (Total Laparoskopik Histerektomi dahil Operatif Laparoskopi, Operatif Histeroskopi), Riskli Gebelik takibi, Fetal Ultrasonografi (2D, 4D, Doppler), Maternal-Fetal Tıp ve İnvaziv girişimler (Amniosentez, Kordosentez, CVS) ve Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi alanlarında uzmanlık sonrası yoğun çalışmaları oldu. Çok sayıda yurt içi ve yurt dışı kongre, toplantı ve kurslara katıldı.

TJOD (Türkiye Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, TSRM (Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Derneği), ÜTD (Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği), JED (Jinekolojik Endoskopi Derneği), ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), ASRM (American Society of Reproductive Medicine) ve İzmir Tabip Odası üyesidir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Ağustos 2016’dan itibaren İzmir Eurofertil’de görev yapmaktadır. 
  • randevu alın
  • soru sorun

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

Instagram

#bebekistiyorum

X