x

EUROFERTİL 4 SENELİK BEKLEYİŞİN KAHRAMANLARI.. ALEV HANIM VE GÜLERYÜZLÜ ÇALIŞANLARI SİZLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. EŞİM VE BENİM BİTEN UMUDUMUZLA İNANDIĞIMIZ BU YOLCULUKTA GÜVENİMİZİ BOŞA ÇIKARMADILAR. GÜZELLER GÜZELİ BİR BUĞLEM’İMİZ DÜNYAYA GELDİ. ŞİMDİ İSE 3 SENE SONRA DONDURULMUŞ EMBRİYO TRANSFERİNE BAŞLIYORUZ. İNŞALLAH BUNU DA BAŞARACAĞIZ. SİZDE UMUDUNUZU YİTİRMEYİN, KAÇINCI DENEME OLURSA OLSUN.. ÖNCE ALLAH’A ŞÜKÜRLER SİZLERE DE TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİZ.

SÜHEYLA-HAKAN ÖZER

SEVGİLİ ALEV HANIM’A VE EUROFERTİL ÇALIŞANLARINA;

BUGÜN BURAYA BEBEĞİMİZLE GELDİĞİMİZDE GERÇEKTEN ÇOK FARKLI DUYGULAR HİSSETTİK. OYSA Kİ İLK GÜNLERİMİZDE KAPINIZI ÇALDIĞIMIZDA UMUT İÇERİSİNDE GELMİŞTİK. HANİ İNSAN HERŞEYİ BİLİR DE İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAZ YA BİZDE ÖYLE BİR ZAMAN İÇERİSİNDEYKEN ÖNCELİKLE RABBİM VE SONRASINDA ALEV HANIMIN BAŞARISIYLA İLK DENEME DE HEM DE ELİF EYLÜL’ÜMÜZÜ KUCAĞIMIZA ALDIK. O KADAR GÜZEL BİR DUYGU Kİ MEVLAM TÜM İSTEYENLERE BU DUYGUYU TATTIRSIN. ŞİMDİ KIZIMIZ 4.5 AYLIK OLDU. EŞİME VE KENDİ ADIMA ÖNCE ALEV HOCAMIZA, GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ VE BU HASTAHANEDE BİZİM İÇİN HER ZAMAN GÜLERYÜZÜ VE İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN ASLI HANIMA DA SEVGİLERİMİZİ SUNUYORUZ.

SONGÜL-ÖMER SARAL

ÖNCELİKLE HASTAHANENİZE GELDİĞİME ÇOK MUTLUYUM. HAYALİNİ KURDUĞUM EVLADIMA SİZİN ARACILIĞINIZLA KAVUŞTUM. DR. ALEV HANIM’A, HEMŞİRELERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

SİBEL KANAT

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ;
ÖNCELİKLE HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. EŞİM VE BEN GÜLERYÜZÜNÜZDEN, İLGİNİZDEN ÇOK MEMNUN KALDIK VE DAHA DA ÖNEMLİSİ BİZE DÜNYANIN EN TATLI VARLIĞINI ARMAĞAN ETTİNİZ. KÜÇÜK MUCİZEMİZ EMİN BERK’İMİZ ŞİMDİ 16 AYLIK OLDU. SİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR. SAYENİZDE ANNE-BAB KELİMELERİNİ BİZDE DUYDUK.

SAYGILARIMIZLA
SEVGİ-ÖZGÜR-EMİR BERK ÖZCAN AİLESİ

PEHLİVAN AİLESİ’NİN MUTLULUĞUNA MUTLULUK KATTIĞINIZ İÇİN SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HEP AĞLAYAN BİR ANNENİN MUTLULUĞU BİR EVLADININ OLMASI.. SİZLERE VE TÜM ÇALIŞANLARINIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

SERAP-MUSTAFA EFE

ÖNCELİK OLARAK SEVGİLİ DOKTORUM ALEV HANIM’A ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. EKİP OLARAK ÇOK AMA ÇOK İLGİLİSİNİZ. ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZİ. MORAL BU KONUDA ÇOK ÖNEMLİ. ÖNCE ALLAH’IN SONRA SİZLERİN SAYESİNDE BENİM ÇOCUĞUM OLDU. ALLAH HEPİNİZİN YARDIMCISI OLSUN. İNŞALLAH BU TEDAVİMDE DE BAŞARILI OLURUM. HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

SEMA-ERDEM BALCI

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ;
EVİMİZE, YUVAMIZA BÖYLESİNE GÜZEL BİR MELEĞİN GELMESİNDE RABBİMİN BİZLERE UZANAN ELLERİ OLDUĞUNUZ İÇİN HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. BU ZORLU TEDAVİ SÜRECİNDEN BİZDEN DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BAŞTA DR. ALEV HANIM OLMAK ÜZERE, HURİ HANIM, OLGA HANIM, EVREN HANIM, ASLI HANIM, NİL HANIM VE BÜTÜN ÇALIŞAN ARKADAŞLARDAN ALALH RAZI OLSUN. ŞİMDİLİK KİŞİLİK KOCAMAN BİR AİLEYİZ..BİZLERİN MUTLULUĞUNA VESİLE OLDUNUZ, İNŞALLAH SİZLERİNDE HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLUR.

SAYGILARIMLA..
SELVİ-ERTAN-AYAZ KAYRA KOÇBAŞ

SEVGİLİ DOKTORUMUZ HURİ HANIM VE EKİBİNE, BİZE DÜNYANIN EN GÜZEL SESİNİ, BEBEKLERİMİZİN KALP SESLERİNİ VERDİKLERİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZLE…

SELİN-DENİZ CEBECİ

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ BİZİ DE AİLENİZE DAHİL ETTİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. TAM UMUDUMUZU YİTİRDİĞİMİZ ANDA SİZİNLE TANIŞTIK. BİZİM ZATEN BİR ÇOCUĞUMUZ VARDI AMA BİR TANE DAHA OLSUN İSTEDİK AMA SAĞLIK DURUMUMDAN DOLAYI TEKRAR OLAMIYORDU. ANCAK SİZİNLE TANIŞTIK HAYATIMIZ DEĞİŞTİ VE TEKRAR EVLAT SAHİBİ OLDUK. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN EVLAT DUYGUSUNU TATMAYI.

SİZLERE TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
SAİME-RESUL KAPI

EUROFERTİL’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ. SAYENİZDE DÜNYALAR TATLISI BİR KIZA SAHİP OLSUK. İKİNCİ BEBEĞİ DE ALLAH NASİP EDERSE EN YAKIN ZAMANDA DÜŞÜNÜYORUZ.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
REYHAN –SEDAT GEZER

DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGULARINDAN BİRİ OLAN EVLAT SEVGİSİNİ YAŞAMAMIZA VESİLE OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK MİNNETTARIZ. BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEĞİYLE..

RABİA-SADİ ŞEKER

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ, BURAYA İLK BAŞLADIĞIM AN ÇOK HEYECANLIYDIM. TEDAVİME BAŞLADIKTAN SONRA SICAK BİR ORTAM ALEV HANIM’IN DESTEĞİYLE DAHA İYİ SONUÇ ALDIM. O KADAR SICAK BİR ORTAM VARDI Kİ O SICAKLIĞI HİSSEDEREK HİÇ PES ETMEDİM. İYİ Kİ VARSINIZ DİYORUM. SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM. SİZLER BENİM AİLEM GİBİSİNİZ.

SİZLERE, EUROFERTİL HASTAHANESİNDE ÇALIŞAN TÜM EKİBİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.
POLAT AİLESİ

MERHABA, BURAYA İLK GELDİĞİMİZDE UMUDUMUZU KAYBETMİŞTİK AMA ÇOK ŞÜKÜR Kİ DOKTORLARIMIZIN, HEMŞİRELERİMİZİN VE TÜM ÇALIŞANLARIN DESTEĞİYLE YAVRUMUZA, KIZIMIZA KAVUŞTUK ÇOK ŞÜKÜR.. HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.. DAHA NİCE İYİ ÇALIŞMALAR..

TEŞEKKÜR EDERİZ..
ÖZNUR-BURHAN KARABEY

CANIM OĞLUM’A SENİ O KADAR UMUTLA BEKLEDİM Kİ SENİ İLK GÖRDÜĞÜM AN BENDE ANNE OLDUM MU DEDİM.. SENİN KOKUNU DUYDUĞUM ZAMAN CENNET KOKUSU DUYDUM. SENİ HEP UMUTLA ARADIM, HİÇ UMUDUMU KAYBETMEDİM. İYİ Kİ SENİ GÖRDÜM ŞU ANDA 5 YAŞINDA AMA HALA BENİM İLK GÖRDÜĞÜM GİBİ. AĞLAMASI, YÜZÜ, ELLERİ.. İYİ Kİ UMTULARIMI YİTİRMEDEN ARADIM CANIM OĞLUM. SENİ ÇOK SEVİYORUM.

ÖMER FARUK KALAY

EUROFERTİL’E VE ALEV HANIM’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. SİZİN SAYENİZDE DÜNYALAR TATLISI BİR KIZIMIZ OLDU VE KIZIMIZLA BERABER DİĞER EMBRİYOLARIMIZI UZATMAYA GELDİK. BİZE BU DUYGUYU YAŞATTIĞINIZ İÇİN TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

NURİYE AKDOĞAN

  • make an appointment
  • ask a question

You can register to download the book “Bebek Istiyorum” written by Hakan Ozornek, M.D., for free.

X