x

EUROFERTİL HASTANESİ VE ALEV HANIM SAYESİNDE DÜNYA TATLISI BİR KIZIM OLDU. SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SİZİN SAYENİZDE ANNE OLMAK ÇOK GÜZEL. SİZE VE HASTAHANENİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. İNŞALLAH BU DUYGUYU BİR DAHA BURADA YAŞARIM. TEKRARDAN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

HATİCE CER

HASTAHANENİZDE GÖRDÜĞÜM TEDAVİDE HASTANE PERSONELİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK VE ONLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BEN ÇOK MUTLUYUM ALLAH HERKESE BU SEVGİYİ TATTIRSIN.

HABER KARA

AİLEMİZİN YENİ ÜYESİ YUSUF’UN BİZE KAZANDIRILMASINDA KATKILARINIZDAN DOLAYI SİZ DEĞERLİ HASTAHANE ÇALIŞANLARINA, GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. NİCE AİLELERE MUTLULUK DAĞITMANIZ DİLEĞİYLE..

GÜNGÖRÜR AİLESİ

NELER SÖYLESE, NASIL BAŞLASAM BİLEMİYORUM. DUYGULAR O KADAR YOĞUN Kİ.. BİZ BİR YOL ALMAYA KARAR VERDİK. BU YOLDA HEP TEBESSÜM, GÜZEL DÜŞLER, HAYALLER, MUTLULUK, HEYECAN VAR. VE HİÇ BİTMEYEN HEYECAN. SİZLERİN DE SAYESİNDE TATLI BİR ARKADAŞIM VAR ARTIK VE EN KIYMETLİ, EN SEVİMLİ, İNSANA HER AN HEYECAN VEREN ARKADAŞ. BİZLER AİLEN OLARAK EURO FERTİLAİLESİ’NE UMUTLA GELİP MUTLULUKLA AYRILDIK. VE YİNE AYNI DUYGULARLA BURADAYIZ. HERKESE ALLAH NASİP ETSİN.

SEVGİLERLE.  GİLMAN AİLESİ

ÖNCE ALLAH’A SONRA ALEV HANIM’A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BİZE BU GÜZEL DUYGUYU YAŞATTIĞI İÇİN. ÇOK GÜZEL BİR OĞLUM OLDU. 1 YAŞINDA.. ÇOK GÜZEL BİR DUYGU. TEŞEKKÜR EDERİM EUROFERTİL…

FİLİZ-MUHAMMED ÇETİNKAYA

MERHABALAR EURO FERTİL AİLESİ BUGÜN BURAYA TATLI OĞLUM EMİR İLE SİZİ ZİYARETE GELDİK. SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZ KALIR, İYİ Kİ VARSINIZ SİZLERİ ÇOK SEVİYORUZ. SONSUZ

SEVGİLERLE FEYİME-İSMAİL AYDINGÖZ

GEÇEN YIL BU ZAMANLARDA TAM DA ANNEM, BEN, EŞİM GİRDİK KAPIDAN VE İÇİMDE O AN MUTLU BR ANNE DUYGUSU BAŞLAMIŞTI BİLE, İKİNCİ DENEMEMİZDE ALDIK DENİZ’İMİZİ KUCAĞIMIZA. ÇOK MUTLU, HUZURLU BİR HAYATIMIZ VAR. YAVRUM BENİ SİGARADAN, ŞEKERDEN, STRESTEN, HERŞEYDEN ARINDIRDI. SONSUZA DEK BÖYLE YAŞAMAK DİLEĞİM SADECE. EMEĞİ GEÇEN EMRE BEY, ALEV HANIM, OLGA HEMŞİRE, ASLI GÜNEŞ VS. SAYAMADIĞIM DAHA BİRÇOK İSİM ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE… HERKESE NASİP OLMASI DİLEĞİMLE..

FATMAGÜL-MEHMET TÜYSÜZ

ALEV HOCAM, ASLI HANIM’A VE EURO FERTİL ÇALIŞANLARINA SONSUZ TEŞEKKÜR VE SAYGILARIMI İLETİR, İNSANLIĞA FAYDALI OLUNMASI YOLUNDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. BU MUTLULUĞU YÜCE RABBİM İHTİYACI OALN HER ÇİFTE YAŞATSIN İNŞALLAH.

EMİR SALİH(OĞLUMUZ)

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ, 15 SENELİK ANNELİK HASRETİME SON VERDİĞİNİZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜRLER. BANA BU DUYGUYU, BU MUCİZEYİ YAŞATTIĞINIZ İÇİN SİZE ÇOK MİNNETTARIM. SİZLERİN GÜLERYÜZ VE POZİTİF KONUŞMALARINIZ, SAMİMİ V E SICAK DAVRANIŞLARINIZ SAYESİNDE GÜZEL BİR TEDAVİ SÜRECİ GEÇİRDİM. BU GÜZEL SÜRE SONUCNDA SAYENİZDE KIZIM SEMA’NIN O MUTLU HABERİNİ ALDIM. ŞİMDİ KIZIM 15 AYLIK VE BİZ ÇOK MUTLUYUZ.

EMİNE VE SİNAN ARICI

EUROFERTİL EKİBİ’NE ÖNCELİKLE KOCAMAN BİR AİLE OLDUKLARI İÇİN ÇOK TEŞEKÜR EDERİZ. SAYIN MİNE HANIM AİLE OLMAMIZDA BİZE OLAN DESTEKLERİNDEN DOLAYI SANA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. ŞİMDİ GELELİM ASIL YAŞAMA SEBEBİMİZ HATİCENUR MİNE’YE; SEVGİLİ KIZIM ANNEN VE BEN SENİ UMUT ETMEYE BURADA BAŞLADIK VE SONUCA ULAŞTIK. SEN BİZİM KÜÇÜK MUCİZEMİZ, NEFESİMİZ, MUTLULUĞUMUZSUN. SENİ SEVİYORUZ.

EMİNE-GÖKHAN KÜLE

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ;

BUGÜN BURAYA KIZIMIZ ELİF EYLÜL İLE GELDİK VE BUNUN BAŞLICA SEBEBİ ÖNCE ALLAH SONRA SİZİN YARDIMLARINIZ.. TARİF EDİLEMEZ BU SEVİNCİ BİZE YAŞATTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKRÜR EDERİZ. İNŞALLAH KARDEŞLERİ İÇİN DE TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE..

EMEL-HALİT EKŞİ

NASIL ANLATILIR Kİ? BEBEK ASLINDA KÜÇÜCÜK BİRŞEY AMA HAYATIMIZDA O KADAR BÜYÜK BİR YER KAPLADI Kİ ANLATILMAZ YAŞANIR DERLER YA AYNEN ÖYLE.. BAZEN UMUTSUZLUĞA KAPILABİLİYOR İNSAN AMA ONU İLK DEFA KUCAĞINIZA ALDIĞINIZDA KOKUSUNU İÇİNİZE ÇEKTİĞİNİZDE HERŞEYİ UNUTUYORSUNUZ. İSTEYEN HERKESE ALLAH NASİP ETSİN ÇOK GÜZEL BİR VARLIK NASIL ANLATILIRMKİ.?

ELİF BEBEĞİN ANNE VE BABASI

OĞLUM TALHA SAİD DOĞALI TAM BİR BUÇUK YIL OLDU. ANNE OLAMNIN HAZZINI TAM BŞR BUÇUK YILDIR DOYA DOYA YAŞIYORUM. 2 YIL 3 AY ÖNCE EURO FERTİL’İN KAPISINDAN İÇERİ ADIM ATTIĞIMDA ARTIK BURASI SON UMUDUMDU. TUTUNACAK SON DALIMDI. TAM BİR AY SONRA O UMUT İÇİMDE MİNİK BİR CANA DÖNÜŞTÜ. KORKU, SEVİNÇ, ENDİŞE, UMTU İÇİNDE GEÇEN TAM 40 HAFTA. OĞLUM DOĞDUĞUNDA ONU BURNUMA TUTTULAR. O KOKU CENENT GİBİ MİS KOKUYORDU. ONU BİR KERE KOKLAMAK ÇEKİLEN HER SIKINTIYA DEĞMİŞTİ. CENNETTEN GELEN MİS KOKULU MELEK OĞLUM. İŞT E BU GÜZEL ARMAĞAN İÇİN ÖNCE RABBİM’E SONRA DOKTORUMUZ ALEV HOCA VE MİNE HANIM’A ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. SON BİR NOT: BURATA GELENLERE NACİZANE MİNİK BİR TAVSİYE; KENDİNİZİ ÖNCE ALLAH’A SONRADA BU KURUMDA GÖREV YAPAN O GÜZEL İNSANLARA TESLİM EDİN. SONRAI İNŞALLAH BİZİM GİBİ SİZİNDE ÇOK GÜZEL OALCAKTIR. OĞLUM TALHA’YA HER BAKTIĞIMDA RABBİM’E ŞÜKÜR, SİZLERE DE DUA EDİYORUM. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..

DİLEK DEĞİRMENCİ

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ VE SAYIN ALEV ÖZAY;
BİZİM İÇİN HERŞEY BİR UMUTLA BAŞLADI VE UMUDUMUZUN SONUNDA OĞLUMUZ KUZEY YUNUS ARTIK BİZİMLE. İLGİNİZE, BİLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

DİDEM-ERCAN CAN

SEVGİLİ EUROFERTİL AİLESİ’NE VE ALEV HANIM’A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BURAYA GELDİĞİMDE ÇOK UMUTLUYDUM, SİZİN SAYENİZDE UMUDUMA KAVUŞTUM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. 2013 YILINDA BAŞLAYAN MACERAM ÇOK GÜZEL BİTTİ. OĞLUM EMRE’YE KAVUŞTUM. TEKRAR GÖRÜŞÜP GÜZEL ŞEYLER YAŞAYACAĞIZ.

SEVGİLER
DERYA-SERKAN BALTACI

  • make an appointment
  • ask a question

You can register to download the book “Bebek Istiyorum” written by Hakan Ozornek, M.D., for free.

X