x

BURAYA İLK GELDİĞİMDE ÇOK HEYECANLIYDIM. DUYGULARIMI İFADE ETMEKTE ZORLANIYORUM. ALEV HANIM’A, ASLI HANIM’A BANA HER KONUDA YARDIMCI OLDUKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM. SİZİN SAYENİZDE DÜNYANIN EN BÜYÜK SEVİNCİNİ YAŞADIMÇ OĞLUMU KUCAĞIMA ALDIM. ÇOK MUTLUYUM. YARDIMLARINIZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

ÇİĞDEM-AKBİLEK YILDIZ

ANNE-BABA OLAMAYACAĞIMIZA ÖYLESİNE İNANMIŞKEN RABBİM SİZİ ÇIKARDI KARŞIMIZA. 24.07.2016’DA MUCİZEMİZ GÖZLERİNİ AÇTI DÜNYAYA. TARİFİ OLMAYAN MUTLULUĞUMUZUN SEBEBİ OLDUĞUNUZ İÇİN, YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRÜP KALBİMİZİN BU BÜYÜK SEVGİYLE DOLMASINA SEBEP OLDUĞUNUZ İÇİN, BİZİ HER İKİ AİLENİN DE GÖZDE ÇİFTİ YAPTIĞINIZ İÇİN, YERYÜZÜNDE CENNET VARMIŞ HİSSİ YAŞATTIĞINIZ İÇİN… EUROFERTİL AİLESİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

AZAT ÇAĞRI’NIN ANNE VE BABASI

SEVGİLİ ALEV HANIM VE EUROFERTİL AİLESİ;
BUGÜN BİRİCK OĞLUMUZU SİZLERE GETİRDİKÇ EYMENİMİZ 1 YAŞINDA.. ÖNCE ALLAH’A SONRA SİZLERE ÇOK DUACIYIZ. BU MUTLULUĞA SEBEP OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. AYNUR-SERDAR-EYMEN TATLI

ÖNCELİKLE EUROFERTİL EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
BU ZOR SÜREÇTE GEREK DOKTORUMUZ GEREK HEMŞİRELERİMİZİN DESTEĞİYLE YAVRUMUZU KUCAĞIMIZA ALDIK. BU DUYGU GERÇEKTEN ANLATILAMAYACAK BİR DUYGU. UMUTSUZLUĞUMUZA UMUT OLDUĞUNUZ İÇİN , BU EVLADI BİZE ÖNCE RABBİM SONRA SİZİN DESTEĞİNİZLE ALLAH BAĞIŞLADI. BÜTÜN EURO FERTİL EKİBİNE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

SAYGI VE SEVGİLERİMİZLE.
AYNUR-SADIK ŞEKER

SEVGİLİ EUROFERTİL; BUGÜN BURAYA KIZIM ELİF VE EŞİMLE GELDİK. ŞU ANDA KIZIM 3 YAŞINDA OLDU. HİÇ İNANAMAZDIM OLACAĞINA ÖNCELİKLE MEVLAMIN SONRA DA SİZİN YARDIMLARINIZLA DÜNYALAR GÜZELİ BİR TANECİK YAVRUMNUZA KAVUŞTUK. BAŞTA AELV HANIM’A VE BİZE EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ

TEŞEKKÜRLER. İYİ Kİ VARSINIZ. ASLI-ABDULKADİR KÜÇÜKTUNALI

DEĞERLİ EUROFERTİL EKİBİNE.. BİZ YILLARDIR MUTLU BİR AİLE OLABİLMEK İÇİN GEREKLİ OLAN EVLİLİĞİN MEYVESİ OLAN BİR EVLAT İÇİN ELİMİZDEN GELEN HER FEDAKARLIĞI YAPTIK. BİRÇOK HASTAHANE DOLAŞTIK. DEĞİŞİKLİK TEDAVİLER VE İLAÇLAR KULLANDIK. BİRGÜN TESADÜFEN BİR VESİLE İLE SİZİN İSMİNİZİ DUYDUK VE BAŞVURU YAPMAK KAYDI İLE ÖNCE ALLAH’A SONRA SİZLERE GÜVENDİK. BİRAZ ZOR OLDU BİRLİKTE UĞRAŞTIK. ÖNCE OLMADI, YILMADIK TEKRAR DENEDİK VE ALLAH’IN İZNİYLE VE SİZLERİN YARDIMLARIYLA 12.08.2015 TARİHİNDE MERYEM KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ. ONUNLA BERABER BİZLERDE YENİDEK DOĞDUK. ÖNCELİKLE BU AŞAMADA HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇMAYAN BİRÇOK ACILARA KATLANAN EŞİME, KIZIMIZ İÇİN HER TÜRLÜ İMKANI SUNAN EURO FERTİL AİLESİNE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM. RABBİM EVLAT HASRETİ ÇEKEN BÜTÜN ANNE BABA ADAYLARINA DA EURO FERTİL AİLESİ VASITASIYLA İNŞALLAH İSTEDİKLERİNİ NASİP ETSİN. SAYGI VE SEVGİLERİMİZLE..
ALİME-AHMET SARIÇOBAN

UMUDUM, AŞKIM, 8 SENELİK HASRETİM BENİM DÜNYAM.. HERŞEYİN BİTTİĞİ BİR ANDA DÜNYAMA GİREN KANATSIZ MELEĞİM, BEN SENDEN ÖNCE HİÇ YAŞAMAMIŞIM. ALLAH DİLEYEN HERKESE SENİN GİBİ VERSİN İNŞALLAH, SENİ DE BANA BAĞIŞLASIN. ÖNCE ALLAH SONRA DA UMUDUMU KUCAĞIMA LAMAM SEBEP OLAN EUROFERTİL AİLESİ’NE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

ŞU ANDAKİ DUYGULARIMI ANLATMAK O KADAR ZOR Kİ.. 2008 YILINDA HEYECAN DOLU DUYGULARLA GELDİM. ANNE OLAMK O AKADAR GÜZEL BİR DUYGU KİTAPLAR  YAZSAM BİTMEZ. 2008 YILINDA OLAN TRANSFERİMDE ÇOK KÖTÜ ACILA YAŞADIM.  BEBEĞİM 7 AYLIK İKEN ÖZÜRLÜ OLDUĞUNDAN KALBİ DURDURULARAK TAHLİYE EDİLDİ. 3 SENE SONRA DONDURULMUŞ 5 EMBRYİYOYA HAKAN BEY İLE TRANSFERİNE KARAR VERİLDİ. 17 NİSAN 2011 TARİHİNDE TRANSFER EDİLDİ. ÇOK HEYECANLI BEKLEYİŞ BAŞLAMIŞTI. 15 GÜN GEÇTİ VE MÜJDEYİ VERDİLER. SEVİNÇTEN AĞLADIK AİLE BOYU. O KADAR GÜZEL BİR MERKEZDE GÜLERYÜZLÜ PERSONELLERİN EŞLİĞİNDE BU DUYGUYU YAŞADIK Kİ BANA HER KONUDA DESTEK OLAN DOKTORLARIMA VE PERSONELE TEŞEKKÜR EDERİM.ALLAH HİÇBİR ANNENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN. HERKESİN ANNELİK DUYGUSUNU TATMASI DİLEĞİ İLE.

  • make an appointment
  • ask a question

You can register to download the book “Bebek Istiyorum” written by Hakan Ozornek, M.D., for free.

X