x
tüp bebekTüp Bebek Fiyatları

EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi olarak isteyen her çiftin bebek sahibi olması gerektiğine inanıyoruz. Bu fikirden yola çıkarak sizler için farklı ücretlendirme seçenekleri oluşturduk, böylece her aileye hitap edebilecek ödeme şartları ile tüm hastalarımıza tedavi olma olanağı sunmak istiyoruz. Birlikte size uygun bir ücret ve ödeme şeklini mutlaka bulacağız.

Tüp bebek fiyatının belirlenmesinde pek çok faktör işin içine giriyor. Özellikle laboratuvarda ve operasyonlarda kullanılan malzemenin yüzde 90’ı yurtdışından geldiği için dövize bağlı olarak fiyatları aydan aya artabiliyor. Ayrıca bu malzemenin kalitesi gebelik şansını direkt olarak etkiliyor. Bizimki gibi yüksek gebelik oranı ile çalışan merkezler mutlaka yüksek kaliteli malzeme kullanmak zorunda. Fiyatı artıran diğer bir faktör ise tedavide ek olarak kullanılan laboratuvar yöntemleri. En iyi embriyoyu seçmemizi (embriyo transferi) sağlayan EmbryoScope veya iyi kalitede spermi ayırt etmemizi sağlayan Fertichip bunlardan bazıları. Bu yöntemlerin her birinin gebelik şansını arttırdığı unutulmamalıdır.

Avantajlı Tüp Bebek Tedavisi Paketleri

2023 yılında tüp bebek hala %100 başarılı (tüp bebek tedavisi başarı oranları) bir tedavi olmadığı için hastalarımıza paket fiyatlar öneriyoruz. Daha hesaplı olduklarından hastalarımız tarafından da tercih ediliyorlar. Yumurta sayısı fazla olan hastalarda 3'lü Tedavi Paketi, az sayıda yumurtası olan 40 yaş üzeri hastalarda Havuz Paketi bu paketlerden bazılarıdır. Geri Ödeme Garantili Paketimiz ise Türkiye’de taklit edilemeyen bir ödeme modelidir. Bu pakette eğer hastamız 6 transfer tedavisi sonucunda bebeğine kavuşamaz ise tüm paket ücretini (%100) iade ediyoruz. Kısaca bebeğiniz olmazsa tüm paranızı geri alıyorsunuz. Gebelik Artırıcı Paketimizde ise embriyo video takip sistemi, rahim gevşetme, yapıştırıcılı transfer ve gebelik serumu yer almaktadır; bu paketimiz gebelik şansınızı %10-15 oranında artırmaktadır.

Tüp bebek tedavi maliyetinin dışında tedaviye başlamadan önce yapılacak tedavi öncesi testler ve tedavi sürecinde kullanılacak ilaçların da ekstra bir maliyeti oluyor. Kullanılan ilaçların ne olacağını lütfen yüz yüze görüşmelerde doktorunuza sorunuz.

2023 Tüp Bebek Fiyatları

Amacımız tedaviniz sırasında size en sorunsuz ve en stressiz ücretlendirme şeklini bulabilmektir. Biliyoruz ki pek çok aile için tedavideki en önemli karar noktası tüp bebek maliyeti olmakta. Yasal sorumluluğumuz gereği 2023 tüp bebek fiyatları ile ilgili detayları maalesef bu sayfada açıklayamıyoruz. Kliniğimizi ziyaret ettiğinizde finans sorumlumuz size uygulanacak olan tüp bebek tedavisi ücretini ve en kolay ödeme şeklini anlatacaktır.

Tüp Bebek Tedavisinde 21 Yıllık Tecrübe

Dr. Hakan Özörnek önderliğinde ve uzman laboratuvar ekibi eşliğinde uygulanan en güncel tüp bebek tedavisi ile hastalar uygun fiyatlar ile bebek sahibi olabilmektedir. Tüp bebek denemeleri uzman doktorlar ve güncel teknolojiler eşliğinde yapıldığı takdirde başarıya ulaşabilmektedir. Eurofertil Tüp Bebek Merkezi 21 yıldır birçok çiftin bebek sahibi olmasına yardımcı olmuş ve 35.000'e yakın tüp bebek tedavisi gerçekleştirmiştir. WhatsApp hattımız ile tüp bebek tedavisi fiyatları konusunda tahmini bir bilgi alabilir, ücretsiz ön görüşme ile size en uygun fiyatlı tedavi yöntemini belirleyebiliriz.

 

Dr. Hakan Özörnek'in kaleme aldığı "Bebek İstiyorum" kitabını ücretsiz olarak indirmek için kayıt olabilirsiniz.

X

Hangi Merkezimiz ile İletişime Geçmek İstersiniz?